Јувентус никогаш не бил по секси

Јувентус никогаш не бил по секси сето ова благодарение, на преубавата водителка.

јувентус

Јувентус се уште не е на врвот на Serie A, но фановите немаат потреба да бидат нервозни. Тие имаат Juventus TV, канал каде водителка е преубавата Моника Сомма. Овој канал, поради неа руши рекорди на гледаност. 

Моника најчесто не зборува со играчите, туку ги фали и критикува, но играчите очигледно немаат никакви проблеми со тоа, ние дури и не сме слушнале дека гордиот “mrgud” Марио Манџукиќ имал забелешки за нејзината работа.

Иако веќе има 40 години, изгледа одлично, а каналот на Јуве никогаш не бил попривлечен.

Сподели го ова преку:
  • 10
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!