Jojo Babie – Вашата омилена девојка од Азија

Дознајте зошто оваа Азијка ќе стане вашата омилена како и на уште 7.1 милиони други луѓе кои ја следат на нејзиниот Инстаграм профил.

@jojo_babie

Таа за многу кратко време драстично ја зголемила бројката на своите Инстаграм следбеници. Поточно, од 47.000 луѓе кои ја следеле оваа девојка, за една година, бројката се зголемува на 7.1 милиони, благодарение на нејзините утрински „селфи“ фотографии.

Но, прашањето „Зошто толку многу луѓе“ останува мистерија за многумина. Погледнете ја оваа фотогалерија и дознајте!

Сподели го ова преку:
  • 32
  •  
  •  
  • 1
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk