Гола прошета на стадион во Москва

Гола прошетала на стадион во Москва и така го најавила Светското првенство 2018 година.

Гајана Багдасаријан се занимава со манекенство, но го сака и фудбалот. Во 2016 година беше позната девојка која ги најавуваше рундите во боксот.

Русите, решија да ја искористат за да го најави Светското првенство во фудбал. Гајана реши тоа да го направи, гола на стадионот на Спартак Москва, едиствено на себе имаше само боја за тело.

Таа моментот го долови со видео на Инстаграм.

Во продолжение погледнете дел од нејзините секси фотографии:

Доброе утро страна😍🔥 Прекрасное утро и зашкал эмоций 😻😋

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

GN🔥 #pleinsport #philippplein

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

🦋#sexy #amazing 📸 @egor_demidoff #pretty #baby

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

Amazing photo 📸 @egor_demidoff 🔥

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

Сподели го ова преку:
  • 56
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!