Бившата сопруга на фудбалер од Локомотив Москва, нема време за секс

Бившата сопруга на фудбалер од Локомотив Москва и секси пејачка нема време за секс.

Секси пејачката Олга Бужов, им откри на руските медиуми дека  премногу работи и нема време за секс. Таа е позната исто така како поранешна сопруга на фудбалерот на Локомотив Москва, Димитриј Тарасова. Таа е пејачка и водителка на забавна програма на руска национална телевизија. Доби покана да биде и водителка за време на Светското Првенство во фудбал, кое ќе се игра во Русија, но одби дека нема време за тоа. Во јавноста се проширија информации дека Олга е бремена, но набрзо таа откри дека не е вистина дека нема воопшто нема секс за да остане бремена.

“Не сум бремена, заборавив што е секс, јас се посветив себеси и на работата.“ Таа има многу фанови на Инстаграм и ја следат 12 милиони следбеници.

🖤 #ОнаНеБоится 🤙🏻

A post shared by Ольга Бузова (@buzova86) on

Сподели го ова преку:
  • 13
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!