Ако не ми платиш 2,5 милиони евра ќе ја објавам нашата еротска снимка

Безстрашната Ели се заканува, со тоа што бара 2,5 милиони евра да не го објави порно видеото.

Вон Милер, ѕвездата на Денвер Бронкос, се најде во голема неволја откако му се закани поранешната девојка. Ели воопшто не е скромна, бара дури 2,5 милини евра.

„Ќе ги објавам сите наши еротски видеа и фотографии, а ги има доста“ гласи заканата на Ели.

Како што пренесуваат американските медиму NFL ѕвездата, сепак некако успеал да ја убеди својата поранешна девојка од оваа замисла, па сепак таа се откажа од еротските филмови.

Можеби не добила 2.5 милиони евра како што сакала, но сигурно нешто „капнало“ чим се откажала снимките да ги даде во порно продукција.

INCHES💅🏽 Make up by @melisa_allen Hair by @irresistibleme_hair Lashes: @beautybycastro

A post shared by Ely (@elizabethruizxo) on

US never them 🔥 @itsjbabyxo 🇵🇷🇨🇺

A post shared by Ely (@elizabethruizxo) on

Ladies…we flawless😘

A post shared by Ely (@elizabethruizxo) on

Сподели го ова преку:
  • 32
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!