Девојката која ги направи најопасните селфи фотки

Кога последен пат сте виделе, некоја слика од која ви застанал здивот. Анџела е девојка, која прави баш такви фотографии.

Анџела не е фотограф, туку само е девојка која би патувала и неколку километри за добра фотографија. Светот ја дозна преку нејзиниот Инстаграм профил, објави неколку селфи фотографии, кои беа доста опасни. Како урбана девојка, која сака да патува и да го истражува светот, постојано е во потрага по високи згради, статуи, места каде што може да направи добра и опасна фотографија. Чим пронајде такво место, оваа девојка е премногу храбра и веднаш се качува и прави, предобри фотографии.

Во продолжение погледенете дел од најопасните фотографиии на Анџела:

Сподели го ова преку:
  • 45
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk