Дечко се шетал со маица подарок од неговата бивша

Овој дечко мислел дека бившата девојка, му подарила убав подарок, а незнаел дека станува збор за освета.

зезанција

Сирот дечко, секаде шетал со маицата подарок од неговата бивша девојка и станал хит на социјалните мрежи поради еден детаљ. Фотографијата ја поставил неговиот другар на Twitter и објаснува како настанала целата збрка. Девојката му рекла на својот бивши, дека му подарува маица на која пишува Те Сакам. Меѓутоа зборот бил на индиски што во превод значи сестро е..ч (“Sister F–ker.”). Се разбира поради ова сликата станала хит на интернет.

„Баш убаво му направила“, „Што очекувал кога ја повредил“ се дел од коментарите на интернет.

Сподели го ова преку:
  • 25
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!