Секс скандал во Англија

Светски таблоид откри секс скандал, на англиски фудбалер и неговата сопруга.

скандал

Поранешната ѕвезда на Арсенал и Ливерпул, Џермејн Пенант, се најде во секс-скандал за кој тврди го дека измислиле британските таблоиди. Новинарите на The Sun тврдат дека тој и неговата сопруга Алис Гудвин, снимиле порно видео што наплаќале шест центи за минута гледање.

скандал

Алис е еротски модел и пари заработува со еротска претстава на онлајн еротска платформа, и во едно од овие видеа фудбалерот, наводно, ѝ се придружил. Иако воопшто не се гледа лицето на Пенант, поранешната ѕвезда на англискиот фудбал “го откриле” тетоважите.

Веста веднаш одекна во британските медиуми, но тој ги демантираше.

“Јас не сум порно ѕвезда, ниту пак ќе бидам. Сакам да кажам дека снимањето такви филмови и ставање на насловна страна на весник е смешно и срамно”, рече лутиот фудбалер и објави тужба против весникот.

 

Сподели го ова преку:
  • 13
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk