Шекил Онил потрошил милион долари за роденденот на својата ќерка

Легендарниот НБА кошаркар во пензија, Шекил Онил и неговата поранешна сопруга Шони Онил, на својата ќерка Амира Мими и приредија

Читај повеќе...

Како изгледал фаталниот „Кристијан Греј“ на почетокот на кариерата

Пред неколку дена имавме прилика да го видиме целиот трејлер, за филмот „50 нијанси на сиво“, но дали знаете како изгледал фаталниот Кристијан

Читај повеќе...

Чак Норис се откажал од својата кариера за да биде покрај сопругата

Сопругата на легендарниот актер Чак Норис, пред пет години била трипати неделно подложена на снимање со магнетна резонанца. Од тогаш, има

Читај повеќе...
Страна 6 од 9« Почеток...45678...Крај »
error: Содржината е заклучена!