Дејвид Бекам – Бракот со Викторија е секогаш тежок

Модните икони, а сега горди родители на три момчиња и едно девојче се венчаа пред деветнаесет години, а тоа дека

Читај повеќе...

Анџелина Џоли како Блондинка за потребите на филмот Come Away

Холивудската актерка и мега ѕвезда, Анџелнина Џоли, моментално ја снима научно-фантастичната драма Come Away, а за потребите на филмот таа

Читај повеќе...
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk