Ешли Грејем го прославува 30-иот роденден со нова колекција на костими за капење

Плус Сајз моделот Ешли Грејем го прослави својот роденден со своите најдобри седум пријателки во Костарика, каде во својата куќа

Читај повеќе...

Сензуалната Бјанка Балти

Италијанската убавица и еден од најпосакуваните фотомодели во светот, Бјанка Балти е родена во 1984-та година во областа Ломбардија во

Читај повеќе...

Адриана Лима – Совршена за сечиј вкус!

Адриана Лима е навистина разновидна, а кога едноставно ќе додаде и очила, таа е речиси непрепознатлива и навистина изгледа совршено.

Читај повеќе...

Џиџи Хадид го прослави својот роденден во Бикини

Џиџи Хадид денес наполни 20 години и нејзиниот роденден го прослави во бикини. Џиџи отпатува за Мајами каде што работеше

Читај повеќе...

Џиџи Хадид и Коди Симпсон, совршени на Коачела!

Прекрасната Џиџи Хадид и нејзиното момче, австралискиот пејач Коди Симпсон, одлично се забавуваа на Коачела музичкиот фестивал во Калифорнија, САД.

Читај повеќе...
error: Содржината е заклучена!