Згодната актерка од „Игра на Тронови“ започнува кариера во порно индустријата

Прекрасната Британка Ella Hughes, реши во животот да промени многу професии.

порно игра

Својата кариера ја започна во мега популарната серија Игра на Тронови. Подоцна реши да студира право. Денес решила да продолжи со глума, но овој пат во порно индустријата. Ella, наводно ужива во својата нова професија, во која и не треба многу да глуми.
Со оглед на тоа што е многу срамежлива, не верувала дека толку бргу ќе најде нова работа. Сфатила дека и ова е професија, како и секоја друга и сега ужива во работата.

порно игра

порно игра

порно игра

порно игра

порно игра

порно игра

порно игра

Сподели го ова преку:
  • 32
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk