Зошто Кендал Џенер нема да биде дел од шоуто на „Victoria’s Secret“

Оваа година по се изгледа нема да ја гледаме преубавата манекенка Кендал Џенер во шоуто на „Victoria’s Secret“.

кендал

Кендал, предходните две години, беше дел од шоуто на „Victoria’s Secret“, но оваа година ќе го прескокне. Млада манекенка, нема да биде дел од шоуто, бидејќи се зборува декa потпишала, милионерски договор со „La Perlа“. 

кендал

Така да 22 годишната манекенка, веќе ги прескокнала двете проби за шоуто. 

Шоуто на „Victoria’s Secret“, оваа година ќе се одржува во Шангај, Кина. Кендал се уште нема потврдено дали ќе биде дел од шоуто и се уште не проговорила за договорот со „La Perlа“.

Сподели го ова преку:
  • 10
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!