Вејн Руни сам за својот 32 роденден

Руни беше сам за својот роденден, додека неговата сопруга уживаше во веќе седмиот одмор годинава.

руни женаму

Бремена со плав костим за капење и без венчален прстен изгледаше одлично. Руни, на својот роденден сам одеше на тренинг иако светски медиуми тврдат дека тие се смириле.

руни женаму

Руни од фотките на папараците може да се види дека изгледа мизерно за својот роденден. Додека Колин неговата сопруга беше расположена со трите деца.

руни женаму

Нивниот брак, виси на конец, откако Руни беше фатен од полицијата како се вози со старлета во алкохолизирана состојба. Веднаш по тој инцидент Колин, избега со децата во Мајорка.

Сподели го ова преку:
  • 15
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!