Тејлор Свифт прв пат во јавност со дечкото на кој му посвети албум

Се сакаат во тајност, Тејлор со новиот дечко на кој му посвети албум.

Тејлор е речиси две години во врска со британскиот актер Џо Алвин. Таа на својот дечко му го посвети албумот “Reputation”, се разбира освен песните каде пее за своите непријателки. Но, исплашена од предходните врски, реши оваа врска да ја крие од јавноста.

Нема слики на социјалните мрежи, нема сликање на црвениот тепих, нема никакви изјави за нивната љубов.

Но, после толку време фоторепортерите успеале да ги фатат во Лондон, како одат на вечера. Тејлор поради него ги пропушти и VMA наградите и направи мала пауза од својата турнеа во Америка.

тејлор

Тејлор и Џо беа во ресторанот Ковент Гарден и таму поминаа повеќе од два часа во посебен дел каде што нема други гости.

Пејачката носеше трендовски летен фустан во смарагд зелена боја, а актерот беше облечен во фармерки и маичка. Не, беа среќни кога ги видоа фоторепортерите, па и двајцата можете да видите ги спуштија главите надолу.

Сподели го ова преку:
  • 2
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!