Татко и на Меган Маркл денес прави операција на срце

Татко и на Меган Маркл денес прави операција на срце, тој пред неколку дена имал инфаркт.

Томас Маркл, таткото на Меган официјално нема да биде дел од кралската венчавка. Пред некој ден тој беше откриен дека, добил пари за фотографии кои, не биле папараци, туку биле наместени со негова помош. Тој добил околу 100.000 фунти.

меган

Како што изјави тој се кае, првично изјави дека поради тоа не сака да присуствува на свадбата на својата ќерка. „Веќе доволно непријатности и направив, несакам повеќе да ја срамам“ беа неговите зборови.

Но, вчера тој изјави дека е многу болен и денес ќе прави операција на срцето, а пред шест дена добил срцев удар. Тој за сево ова го обвинува неговиот син. Пред извесен период синот на Томас, полубратот на Меган напиша писмо на принцот, каде што го замолува да не ја земе Меган за жена, дека ќе му го расипе семејството дека е лоша особа.

меган

Сирота Меган, прво излегоа нејзини голи фотографии од младоста, потоа никој од Британија не ја сакаше дека е Американка со црнечко потекло. Потоа следеше шокот од нејзиниот полубрат и неговото писмо, па дека татко и ја искористува за да прави пари од неа. За жал на 19 мај сама ќе чекори до олтарот, едиствена поканета е нејзината мајка.

меган

Сподели го ова преку:
  • 10
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!