Таа себеси најдобра реклама

Ријана ги истакна своите беспрекорни нозе, носејќи само „Fenty“ блузон, од нејзината последна колекција за „Puma“.

Ријана - Блузон Пума

Таа е една од најфотогеничните, познати личности во светот. Ријана покажа како може да се изгледа тренди и сензационално во нејзината најнова колекција. Блузонот е црн, со жолти линии и претставува еден од најпродаваните прозиводи на „Puma“.

Ријана - Блузон Пума

Таа од неодмана, започна да соработува со „Puma“ и сега е нивното заштитно лице и воедно креатор на колекцијата „Fenty Puma“.

Ријана - Шминка - Кармин

Ријана, исто така, е заштитно лице и на својата колекција за шминка, „Fenty Beauty“ која е една од најпродаваните во светот.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  • 1
error: Содржината е заклучена!