Таа го фатила својот свршеник, фудбалер како ја изневерува

Свршеницата на напаѓачот на Стоук Сити, го фатила како ја изневерува.

Напаѓачот на Стоук Сити, Саидо Берахино, се најде на насловните страници на англиските медиуми, но не затоа што добро играше на теренот, туку затоа што ја изневерил својата свршеница. Тие набргу требале да прават свадба и затоа беше оваа вест популарна во Англија.

изневерување

Несреќната девојка, дошла кај нејзиниот свршеник за празникот на вљубените, да го изненади, со вино и секси долна облека, но тоа што и се случило ни на сон не го очекувала. Кога стигнала до неговата куќа низ прозор го видела својот сакан, како води љубов со старлетата Челзи Лавлејс.

Се разбира плановите и аражманите за свадбата веднаш беа прекинати, само останува мистерија дали тој и понатаму се гледа со старлетата.

New Year…New Opportunities 🎉 @mr_guerra x @dynasty Mua: @sexxysauce

A post shared by Chelsea Lovelace (@chels_lovelace) on

Сподели го ова преку:
  • 14
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!