Сопругата на фудбалер од Евертон за роденден му донела друга девојка во кревет

Секси сопругата го шокирала фудбалерот, за неговиот роденден му донела друга девојка во кревет.

фудбалер

Морган Шнајдерлин фудбалер на Евертон, го прослави својот 28 роденден, но да роденденот му биде за паметење се погрижила неговата сопруга.

„Фала на сите на честитките имав најдобар роденден до сега“ напишал фудбалерот на социјалните мрежи.  Забавата била тематска, па сите биле маскирани во ликовите од серијата „Игра на тронови“, бидејќи оваа серија била и омилена на фудбалерот.

фудбалер

„Мојот споруг сака фетиши, а јас неможам да кажам не, па за роденден му донесов и друга девојка во кревет“ беше коментарот на неговата сопруга. Дали било вистина или само се пошегувала никој не знае?

фудбалер

фудбалер

Сподели го ова преку:
  • 62
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!