Славната пејачка Пинк како принцеза

Пејачката Пинк се појави на доделувањето на кантри наградите CMA Awards, за нејзе несекојдневно издание.

пинк

Пинк беше главна ѕвезда вечерта и сите гледаа во неа. Ние сме навикнати неа да ја гледаме во rock/gothic комбинации, но не во бел фустан како до бајките. За целиот впечаток да биде поубав, имала алка на раката, црн каиш на половината и сребрени обетки. Овој пат друштво на црвениот тепих и правела нејзината преслатка ќерка. Нејзината шест годишна ќерка имала убаво бело венче на главата, за да со мама изгледаат совршено. 

пинк

Пејачката има изјавено дека и годи бракот и е многу среќна и воопшто не се замара за своите килограми. 

пинк

„Верувате ли дека имам 72 килограми, а сум висока 160 сантиметри? Знам по стандардите веќе може ќе кажат и дека сум дебела и после раѓањето со второто дете, моето тело не е идеално, но галје мие, не се чувтвувам јас дебело.“ изјавила Пинк.пинк

 

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk