Шест различни стилови на Амeл Клуни кои тотално ги владее!

Сопругата на Џорџ Клуни, Амел Клуни е вистинска инспирација за модната индустрија. Папараците ја следат постојано, каде и да чекори го следат нејзиниот стил на облекување.

Амел Клуни во бел краток фустан

Амел има беспрекорен стил и тоа го покажува насекаде. Но, освен тоа, луѓето ја сакаат бидејќи нејзиното облекување не е досадно и монотоно. Таа воведува нови стилови во модната индустрија, не е досадна и нема само еден изглед – еден ден можеме да ја видиме во интерсен фустан со интересни копчиња и со реси, а следниот ден да носи искинати фармерки, кожни чизми и кожна јакна.

Затоа ние дојдовме до идеја, оваа бизнис дама која има фкус за облекување, нејзините стилови да ги претставиме во фотогалерија која содржи фотографии на кои може убаво да се видат сите шест стилови на Амел Клуни кои тотално ги владее.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: Содржината е заклучена!