Рајан Рејнолдс ќе стане татко по трети пат

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс ќе станат родители по трети пат, иако тоа веќе два месеци вешто го кријат од очите на јавноста.

Актерката во мај откри дека со сопругот чекаат трето дете, но вистинските информации околу нејзиниот пораѓај дојдоа малку покасно. Инаку, славниот холивудски пар не открива многу детали за својата приватност откако ја започна љубовната врска.

Рајан Рејнолдс и Блејк Ајвли Трудна-Бремена

Сепак, омилени се во светот на друштвените мрежи каде што често знаат да направат шала на своја сметка. Како што Рајан Рејнолдс неодамна се одлучи да и честита роденден на својата сопруга, објавувајки некои од нејзините најлоши фотографии на Инстаграм.

Рајан Рејнолдс и Блејк Ајвли Трудна-Бремена-02

Полот на нивното трето дете сеуште не е познат, а Блејк и Рајан имаат уште две ќерки, четиригодишната Џејмс и двегодишната Инес. Тие се во брак од 2012 година, а Рејнолдс пред симпатичната Блејк ја имаше во својот брачен живот и Скарлет Јохансон од 2008 до 2011 година.

Блејк одсекогаш говорела дека сака големо семејство.

„Би имала 30 деца ако би можела“, изјавила актерката во интервју за „Allure“ во 2012 година.

Сподели го ова преку:
  • 2
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: Содржината е заклучена!