Поранешната сопруга на најубавиот затвореник ги повикува сите на стриптиз

Поранешната сопруга на најубавиот затвореник ги повикува сите на стриптиз и така го слави својот развод.

Минатата недела Џереми Мејкс (34) објави дека тој и Клои Грин (28) го добија своето прво дете Џејден, а неговата поранешна сопруга сега одлучила да се одмазди.

Мелиса Меекс (38) на Instagram објави покана за сите нејзини фанови, дека ќе одржи стриптиз по повод својот развод.


Медицинската сестра, облечена е во секси долна облека, има лисици на рацете и објави дека забавата ќе биде на 30 јуни во стриптиз бар во Лас Вегас. Доби многу и негативни коментари дека не е донстоинствено ова да го прави дека е жена, но на неа баш и коментарите не и значеа ништо.

Џереми ја остави откако јавно ја изневери со сегашната богата девојка со која има и дете.

Мелиса во неколку интервјуа изјави дека добила многу голем стрес, откако ги видела фотографиите и тврди дека поради тоа и абортирала, со дете кое го чекала токму од Џереми, но исто така изјави дека се надева дека ќе се смират.

Но, сепак Џереми, побара развод и Мелиса, реши вака да го прослави тој ден. Мелиса, тврди дека Џереми, со новата девојка е само за пари, дека воопшто не е убава, нејзиниот татко вреди повеќе од 5 милиони долари.

Сподели го ова преку:
  • 11
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk