Овие светски ѕвезди имаат најзгодни телохранители

Овие светски ѕвезди се згодни, но нивните телохранители се уште позгодни.

телохранител

Не знаеме дали овие ѕвезди своите телохранители ги бираат да ја доживеат романтиката од познатиот филм со Витни Хјустон и Кевин Костнер, „Телохранител”. Или можеби е ново правило во шоубизот да имаат секси телохранители покрај себе. Но се повеќе светски ѕвезди имаат згодни телохранители покрај себе, што слободно можат да се занимаваат со манекенство.

Познато е дека Лејди Гага сака секси телохранители, таа дури и позмајми еден од светската пејачка Адел. А светските медуми постојано пишуваат за згодниот дечко што ја чува Џенифер Лоренс.

Кети Пери, Анџелина Џоли и Кортни Кардашиан имаат свои згодни мажи, покрај себе. Дури и познатите пејачи Џастин Бибер и Хари Стајлс ги чуваат секси телохранители.

Во продложение погледнете ги и заклучете сами дали се ова најзгодните телохранители.

Парис Хилтон

Парис Хилтон

Кортни Кардашиан

Кортни Кардашиан 

Анџелина Џоли

Анџелина Џоли

Кети Пери

Кети Пери

Џенифер Лоренс

Џенифер Лоренс

Леди Гага

Леди Гага

Леди Гага 

Адел

Адел

 Бејонсе

Бејонсе

Амбер Роуз

Амбер Роуз 

Џастин Бибер

Џастин Бибер

Хари Стајлс

Хари Стајлс

Сподели го ова преку:
  • 41
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!