Ново емотивно видео од Аријана Гранде и Мек Милер

Повторно се огласи за смртта на својот поранешен вереник, со емотивно видео.

По објавената фотографија, овој пат Аријана објави и емотивно видео од неа и Мек, што го растажи светот. На видеото изгледаат многу вљубено и прв пат Аријана јавно прозборе за неговата смрт.

“Те обожував од денот кога те сретнав имав само деветнаесет години и секогаш ќе те ….  “Не можам да поверувам дека не си тука повеќе. Јас навистина не можам да ја смирам главата кога ќе ми текне. Ние разговаравме на ова многу пати, јас сум многу љута, јас сум многу тажна, незнам што да правам, ти ми беше најдобриот пријател што сум го имала, освен се друго што го имавме. Толку ми е жал што не можев да ја поправам или да ја однесам твојата болка. Навистина ја сакав твојата добра и слатка душа, што ја земаа демоните, но ти не го заслужи ова. Се надевам дека сега си добро, Почивај во мир“

Напиша Аријана на својот Инстаграм профил, каде што го објави и видеото. Навистина се премногу слатки.

Сподели го ова преку:
  • 6
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!