Новата девојка на Бред Пит е од кралско семејство

Помина година дена откако Анџелина и Бред се разделија, а Бред има веќе нова девојка.

бред

Медумите постојано пишуваат за новата љубов на Анџелина, која ја пронашла во богат Британец, а Пит го поврзуваа со многу девојки.

Срцето на Бред го освоила Шарлот Казираги, ќерка на принцезата од Монако,Каролина. Шарлот е слободна од 2015 година, таа предхоно беше во врска со актерот Гад Елмале со кого има и дете.

бред

Бред и Шарлот видени се во музеј во Лос Анџелес, но како што кажуваат очевидците, тие изгледале премногу заљубено. Парот е во врска скоро два месеци.

„На никој не му се веруваше, кога ги видовме заедно, знаеме дека Бред почна нов живот, но не со некој од кралско семејство“ додава изворот.

бред

Парот има доста заеднички работи, имаа тешки разделби и деца. Шарлот е второ дете на принцезата и е заштитно лице на Гучи.

Сподели го ова преку:
  • 15
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!