Не се разделиле само поради ќерката

Моќниот музучки пар не се разделиле само поради ќерката Блу Ајви, иако Бијонсе страдала со години.

бијонсе

Сите се сомневавме, дека Џеј-Зи ја изневерува Бијонсе, но оваа година тој тоа го потврди. Беа пред развод, двајцата направиле албуми каде ги раскажаа нивните проблеми. Но во едно интервју изјави дека токму музиката ги споила пак. Но, најмногу заслуга да останат во брак има нивната ќерка Блу Ајви.

“Беше многу тешко за нив да останат заедно, Бијонсе не му веруваше на Џеј-Зи откако ја изневери и мораше многу време да помине да се вратат на старата љубов. Тој се бореше и постојано бараше прошка. Но, чувањето на семејството беше многу важно. Да, не беше Блу Ајви, можеби тие нема да останат заедно “, изјави пријател на семејството, додавајќи дека им требало години да бидат во добри односи.

бијонсе

Двојката е во брак девет години. Оваа година тие ги добија близнаци Сира и Руми, кои ги споија уште повеќе.

Сподели го ова преку:
  • 9
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!