Најубава жена на светот е Џенифер Гарнер

Во Лос Анџелес за најубава жена на светот, америчкиот магазин „People“ ја прогласи холивудската актерка Џенифер Гарнер која има веќе 47 години.

Џенифер Гарнер, која се најде на насловната страна на тој магазин, во мегапопуларното телевизиско шоу на Елен ДеЏенерес, изјави дека и било непријатно поради тоа.

Џенифер Гарнер

„Неможам да гледам, многу ми е срам и неможам да верувам“, рече оскаровката Џенифер Гарнер коментирајќи ја насловната страна.


Магазинот „People“ секоја година прогласува најубава жена на светот, а минатата година титулата отиде кај популарната пејачка Пинк.

Џенифер Гарнер

Џенифер Гарнер

Имено, актерката Џенифер Гарнер, се води како една од најскапите актерки во Холивуд, а оваа година магазинот „People“ го потврди тоа прогласувајќи ја за најубавата жена на светот за 2019 година.

Сподели го ова преку:
  • 27
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!