Малата Ева во Екстра издание

Не можеме никако да разбереме како оваа холивудска ѕвезда изгледа толку совршено на 42 години. Славната актерка Ева Лонгорија ја обожава модата и сака да се облече во едноставни креации кои го истакнуваат нејзиното совршено тело.

Овој пат „очајната домаќинка“ беше облечена во бел фустан на гостувањето како специјален гостин во телевизиското шоу „Extra“ на кое како домаќин ја пречека познатиот актер Марио Лопез.

Секогаш насмеаната бринета уште еднаш докажа дека е пример за стил и елеганција, а кога ќе се појави во јавноста влева самодоверба и расположение кај луѓето. Креацијата во која Ева беше облечена е дизајн на една од нејзините најдобри пријателки и модна икона Викторија Бекам.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

грешка: Содржината е заклучена!