Лејди Гага сака да личи на Ким Кардашиан

Лејди Гага е главна тема на социјалните мрежи дека ја копира Ким Кардашиан.

лејди гага

Лејди Гага сака да го менува својот изглед на неколку недели. Овој пат пејачката, сака да личи на Ким.
Во четвртокот, нејзините обожаватели ја обвинија, дека со последните слики кои ги објави на своите социјални мрежи ја копира Ким. Некои од коментатие гласеа: „Изгледаш како Ким К.“ или „Видете ја новата сестра на  Кардашиан, о не па тоа била Гага.

лејди гага

Навистина можеме да кажеме дека си личат, имаат иста боја на коса, платинум изгледот, косата е разделена на средина, па дури и шминката беше иста. Погледнете ги фотографиите и заклучете сами.

лејди гага

Сподели го ова преку:
  • 6
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk