Клои Кардашиан, објави дека може да се породи во секоја минута

Познатата сестра Клои Кардашиан, објави дека може да се породи во секоја минута.

Клои, го очекува своето прво дете со кошаркарот Тристан. Ако сте нејзин фан, тогаш секојдневно ги гледате нејзините објави. На почетокот ја криеше својата бременост, но потоа откри дека очекува девојче. Од тогаш реши постојано да објавува слики, со нејзиниот стомак, да пишува како ја издржува бременоста и како успева да води здрав живот.

клои

Синоќа им откри на своите фанови дека времето за да пристигне нивната ќерка дојде. Веста ја објави со многу слатка слика, од неа и нејзиниот дечко Тристан. Под фотографијата напиша, „!Ние сме спремни, кога и да пристигнеш твојата мала мама“ . Со, оваа слика, фановите сфатија дека, Клои е веќе во болница и дека треба да се породи во секој момент.

клои

Откако ќе се породи Клои, само Кендал ќе остане една од шесте деца на Крис, која нема дете.

Сподели го ова преку:
  • 236
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk