Клои Кардашиан е бремена

Според светските медиуми, Клои Кардашиан е бремена со своето прво дете. Таа е бремена од кошаркарот Тристан Томпсон со кој е во врска веќе неколку месеци.

Ѕвездата од реалното шоу „Keeping Up with the Kardashians“ е во третиот месец од бременоста и сè уште не го знае полот на бебето. За разлика од Клои, на Тристан ова му е второ дете.

Во неодамнешно интервју за еден од светските магазин таа изјави дека конечно е среќна и ова и е најдобра врска во животот.
Моментално таа е трета од кланот Кардашиан која очекува бебе. Прва објави Ким дека таа и Канје чекаат трето дете од сурогат мајка. Пред неколку дена и најмладата сестра Кајли објави дека го чека своето прво бебе со раперот Скот.

клои кардашиан бремена
Клои се очекува да се породи во февруари наредната година.

Сподели го ова преку:
  • 34
  • 17
  •  
  • 2

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk