Кетрин Зета Џонс го бакна својот свекор во уста!

Не тајна дека, Кетрин и Мајкл се среќни 17 години во брак и дека Кетрин е многу блиска со неговото семејство.

 Кетрин Зета Џонс

Овој викенд таткото на Мајкл, легендарниот Кирк Даглас го прослави својот 100 роденден.Тој доби преубав подарок од неговата снаа убав, срдечен бакнеж.

 Кетрин Зета Џонс

За оваа пригода се собра целата фамилија Даглас. Кетрин беше преубава во син фустан, со високи црни потпетици. Таа на вечерата, пристигнала заедно со својот сопруг и неговиот син.

 Кетрин Зета Џонс

Се разбира тоа што сега го коментира целиот свет е поздравот со свекорот, таа го бакна во уста, а со свекрвата имаше топло и цврсто гушкање.

 Кетрин Зета Џонс

Мајкл и Кетрин се 25 години разлика, но тоа никогаш не им било проблем. Во брак се 17 години и таа беше со него кога се бореше со ракот на грлото.

Сподели го ова преку:
  • 1
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!