Кендал Џенер речиси гола на забава во Кан

Кендал Џенер, за време на Канскиот фестивал, на забава се појави во фустан во кој е речиси гола.

кендал џенер

Кендал ги занеме сите на Канскиот фестивал, а има и зошто. Таа се појави на забава во фустан кој беше проѕирен.  Од неодамна таа е позната дека често ги покажува своите гради и брадавици и нејзиниот пирсинг на едната града. Не, беше и изненадување што реши вака да се појави.

кендал џенер

Додека на црвениот тепих на “Мет Гала”, се појави во бел комбинезон, изгледа дека својот секси изглед го чувала токму за Кан.

Додека сите помислија за секунда дека таа се појави сосема гола, сепак не беше така, таа носеше мини кратки гаќи, кои едвај се познаваа.

Таа беше сигурна во својата убавина и во својот сексипил и долгите совршени нозе, па блескаше на забавата со самодоверба.

кендал џенер

кендал џенер

кендал џенер

Сподели го ова преку:
  • 32
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk