Кендал Џенер во бикини

Додека нејзината сестра, Ким Кардашијан го губи рејтингот и вниманието од публиката, слатката Кендал Џенер знае како да постапува во јавноста, совршеното тело го покажува „скромно“ со слатка насмевка во преубави бикини.

 

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk