Кајли Џенер е бремена и очекува девојче од Тревис Скот

Кајли Џенер е бремена и очекува да се породи во февруари со девојче.

„Пред неколку недели почна да им кажува на своите пријатели“. „Нејзиното семејство знае многу одамна и многу е возбудено, исто како и нејзниот дечко Тревис“.

Според извори блиски до медиумите, тврдат дека Тревис на своите другари им кажал уште од јули, бил толку среќен што неможел да ја крие оваа прекрасна вест.

Таа се трудела да ја сокрие веста, што на социјалните мрежи постирала стари слики со рамен стомак, но веќе неможела да се крие стомачето убаво и се познава.

Кајли и Тревис се во врска од почетокот на оваа година, откако таа раскина со раперот Тајга.
Таа раскина со Тајга поради тоа, како што вели, се чуствувала многу сериозно со него. Кајли и Травис сега за сега немаат план да склучат брак.

Кајли Џенер и Тревис Скот
Кајли Џенер и Тревис Скот

Сите ги изненади оваа вест, дека таа очекува бебе од момчето со кое само што започна да се забавува, но изгледа дека Тревис е посебен.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

грешка: Содржината е заклучена!