Ева Лонгорија не ги крие килограмите после породувањето

Таа е кралица и горда на своите килограми.

Пред четири месеци, Ева Лонгорија, стана мајка, на преубавото бебе Себастијан. За, разлика од сите други познати ѕвезди, кои после породувањето, трчаат во теретана да се пофалат со својот рамен стомак, Ева не е таква. Она, ужива во мајчинството, нешто што го посакувала цел живот, така да место вежбање, се посветила на галење на Себастијан.

ева

Нејзиното тело, моментално е далеку од совршено, ние неа ја знаеме како малата секси латино, очајна домаќинка. Таа викендов, беше во Париз, на импровизирана писта, на модна ревија. Тука друштво и правеа и многу нејзини славни колешки.

Фустанот, кој го носеше беше фантастичен, а шминката и фризурата на ниво. Но, тоа што најмногу остави впечаток беше нејзината самодоверба. Таа блескаше од среќа и убавина и со не така совршена фигура.

Можеме само едно да кажеме, таа многу добро, знае како да ги носи вишокот килограми и воедно покажува како вистински изгледа една мајка после четири месеци од породувањето.

ева

Сподели го ова преку:
  • 1
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!