Ѕвездата на Формула 1 позира во здолниште

Ѕвездата на Формула 1 позира во здолниште – килт за насловната на магазинот GQ.

Возачот на Формула 1, Луис Хамилтон, за насловната страна на британскиот магазин GQ, позираше во здолниште килт,за да си ја поправи својата грешка, откако го исмеа својот внук зошто носи фустан на принцеза.

Хамилтон

Тој на својот Инстаграм профил, објави видео од својот внук во 2017 години, внук му носеше фустан, а Хамилтон имаше напишano коментар, зошто го носиш ова, тоа не е за мажи ова е за девојчиња.

Тој веднаш другиот ден го избриша, видеото, а сега се извинува на целиот свет. Тој за фотосесија на магазинот носеше неколку различни здолништа дизајнирани од Томи Хилфигер.

Возачот, неколку пати до сега во интервјуа, кажа дека се кае и многу му е жал за постапката која ја направил со внук му.

Хамилтон

„До ден денес се каам, за тоа видео, но во животот мислам дека е важно човекот да се сака каков што е да е самоуверен, а да не се замара со туѓото мислење. Сфатив дека треба да ги прифатам сите луѓе какви без стереотипи.“

Хамилтон

Хамилтон

Сподели го ова преку:
  • 8
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!