Џони Деп пијан на премиерата на филмот „Убиство во Ориент експрес“

Џони Деп се појави на премиерата на филмот во Лондон, пијан што неможе ни да стои, па мораше да му помага неговото обезбедување.

џони деп

Фотографиите кои се појавија на интернет од премиерата се гледа како за раката го држи неговото обезбедување за да не падне.  

54 годишниот актер беше облечен во црн смокинг, со одврзана вратоврска и изјави дека малку пиел алкохол заедно со колегите од филмот. 

„Беше пијан сите можевме да видиме“ изјавил новинар од магазинот SUN. Да не бил тука Џери Судиј, неговата десна рака неговиот телохранител, сигурно ќе паднел на земја. 

џони деп

Тој и предходната ноќ ја поминал во ноќен клуб во Лондон и неговото обезбедување го носело бидејќи бил мртов пијан.Исто така бил предупреден неколку пати во клубот дека не се пуши. А вечерта на премиерата воопшто не бил добар и расположен, сите заклучиле дека бил некаде предходно и пиел. 

џони деп

Го раскажал и своето искуство во Дизниленд, како изнедувањето да биде капетенот од Пиратите од Карибите и дека тоа било негов сон. Но сепак тоа беше лоша идеа никој не се израдувал. На ова луѓето коментирале дека и тогаш бил пијан или издрогиран.

џони деп

Неговиот моментално бурен живот е ваков откако се разведе со Амбер Херд во мај 2016 година, која го обвини дека ја злоставувал. За време на разводот Амбер, зборела за семејното насилство и за женските права.  

џони деп

Ние се надеваме дека Џони брзо ќе се врати во нормала, а до тогаш ќе уживаме во новиот филм „Убиство во Ориент експрес“, кој е направен по познатата книга на Агата Кристи.

Сподели го ова преку:
  • 16
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk