Џенифер Лопез и Алекс Родригез со нивните деца на шопинг

Џенифер и Алекс заедно со нивните деца беа на шопинг во Хемптонс.

Џенифер

Џенифер Лопез и Алекс Родригез, не се венчани, тие дури не се ни верени, а веќе изгледаат како едно среќно семејство.

Во текот на викендот, 48-годишната актерка и пејачка и 42-годишниот поранешен бејзбол играч на Јенкис беа на божиќен шопинг заедно со нивните деца во соседството на Источен Хемптон на Лонг Ајленд, Њујорк.

Џенифер
Двојката била забележана пред продавницата на познатиот бренд Ралф Лорен со нивните најмили.

Сите изгледаат прекрасно и среќно, Џенифер совршена како и секогаш. Тие заедно го прославија и Thanksgiving.

Џенифер

Џенифер има две дечиња, близнацича од бракот со Марк кои имаат девет години.

Џенифер

Сподели го ова преку:
  • 8
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!