Џиџи Хадид го прослави својот роденден во Бикини

Џиџи Хадид денес наполни 20 години и нејзиниот роденден го прослави во бикини. Џиџи отпатува за Мајами каде што работеше на фотосесијата за австралискиот бренд „Seafolly“, а нејзините планови ги сподели на својот профил на Инстаграм.

Џиџи Хадид на фото сесија во бикини го прослави својот роденден

Таа имаше напорна година вклучувајќи ги шетањето по модните писти за „Chanel“, неколкуте фотосесии за модната куќа „Vogue“ и фотосесијата во два дела за „Sports Illustrated“.

Џиџи ги сподели своите авантури со фановите на социјалните мрежи, каде што сака да објавува фотографии во бикини или од моментите кога е со нејзиното момче Коди Симпсон.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Содржината е заклучена!