Анџелина Џоли како Блондинка за потребите на филмот Come Away

Холивудската актерка и мега ѕвезда, Анџелнина Џоли, моментално ја снима научно-фантастичната драма Come Away, а за потребите на филмот таа направи многу промени во својот изглед, од кои, најмногу се приметува нејзината верзија на Блондинка и мора да признаеме дека одлично изгледа!

Нејзиниот колега, британскиот актер Дејвид Ојалово, на својот Инстаграм профил објави слика од сетот на снимањето, на која… Анцелина Џоли изгледа непрепознатливо. За таа промена фановите на Анџелина Џоли имаат само пофални зборови.

Едвај чекам да споделам моменти од ова волшебно снимање, изјави Дејвид Ојалово.

Снимањето на филмот е под режисерска палка на Бренд Чепмен. Во филмот се следи животот на Петар Пан и Алиса од земјата на чудата, кои во филмот се во улога на брат и сестра.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!