Анџелина Џоли не ужива во самотијата

Актерката и режисер, Анџелина Џоли призна дека не ужива да биде слободна и сама. Открива дека имала тешка година по нејзиниот развод со Бред Пит.
Анџелина и Бред заедно имаат шест деца, а барањето за развод го поднесоа во 2016 година, по две години брак.

Неодамна, за Vanity Fair изјави дека стресот врз семејните проблеми доведе до развој на Беловата парализа – парализа на нервите на лицето.

“Не сакам да бидам сама, тоа не е нешто што го посакувам и нема ништо убаво во врска со тоа, едноставно, тешко е. Понекогаш ми се чини дека сè  ми оди од рака, всушност, јас само се обидувам да преживеам од ден на ден… Ова беше емоционално тешка година “, изјави Анџелина.

Анџелина Џоли го направи првиот трејлер (најава) за својот нов филм “First They Killed My Father” пред еден месец.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

грешка: Содржината е заклучена!