Ана Курникова и Енрике Иглесиас станаа родители

Ана Курникова и Енрике Иглесиас станаа родители на близнаци.

Ана Курникова и Енрике Иглесиас станаа родители на близнаци.

Енрике ја потврди веста дека станал татко на две прекрасни близначиња, момче и девојче. Имињата на близначињата се Луси и Николас. Ана се породила во саботата, знаеме дека оваа вест ќе ги изненади сите нивни фанови. Таа ја криеше својата бременост цели девет месеци. Ана и Енрике се познати по тоа дека нивната врска е многу тајна. Тие се заедно веќе 16 години. Се запознаа во 2001 година, кога Ана учествуваше во неговиот музички спот. Од тогаш до ден денес се среќно заљубени.

Честитки за новите родители!

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk