Адриана Лима – Совршена за сечиј вкус!

Адриана Лима е навистина разновидна, а кога едноставно ќе додаде и очила, таа е речиси непрепознатлива и навистина изгледа совршено.

Бразилскиот модел и Ангелот на Викторија Сикрет, Адриана Лима која е видена на фотосесија за списанието Vogue Eyewear во Лос Анџелес, облечена во неколку различни стилови и се разбира носеше и очила, се претвори во сосема друга личност.

Добро позната по тотално различниот изглед на секоја фотосесија и излегување на модната писта, Адриана ја потврди својата репутација во модната индустрија и секогаш докажува дека е најубавата и најпосакуваната жена на светот, жена која одговара на сечиј вкус.

Сподели го ова преку:
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Содржината е заклучена!
Inline
Readme.mk
Inline
Readme.mk