Кендал Џенер во бикини

Додека нејзината сестра, Ким Кардашијан го губи рејтингот и вниманието од публиката, слатката Кендал Џенер знае како да постапува во јавноста, совршеното тело го покажува „скромно“ со слатка насмевка во преубави бикини.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Следи нè на Фејсбук close[x]
Или почекај 180 секунди