Викторија Бекам изненади со црвено

Модната креаторка Викторија Бекам ја претстави својата нова линија на облека во њујоршката модна куќа „Barney“.

Викторија Бекам доби поддршка од многу познати личности меѓу кои беа Гвинет Палтроу, нејзината блиска пријателка Ева Лонгорија и сопругот Дејвид Бекам со ќеркичката Харпер. Модната куќа беше преполна, а Викторија се одлучи за комбинација која е невозможно да остане незабележана – прекрасен црвен фустан, со дискретен отвор на грбот и црвени потпетици на „Manolo Blahnik“, иако во неколку претходни изданија можевме да ја видиме во црно-бела комбинација, крем или целосно црно издание.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Следи нè на Фејсбук close[x]
Или почекај 180 секунди