Адриана Лима – Совршена за сечиј вкус!

Адриана Лима е навистина разновидна, а кога едноставно ќе додаде и очила, таа е речиси непрепознатлива и навистина изгледа совршено.

Бразилскиот модел и Ангелот на Викторија Сикрет, Адриана Лима која е видена на фотосесија за списанието Vogue Eyewear во Лос Анџелес, облечена во неколку различни стилови и се разбира носеше и очила, се претвори во сосема друга личност.

Добро позната по тотално различниот изглед на секоја фотосесија и излегување на модната писта, Адриана ја потврди својата репутација во модната индустрија и секогаш докажува дека е најубавата и најпосакуваната жена на светот, жена која одговара на сечиј вкус.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Следи нè на Фејсбук close[x]
Или почекај 180 секунди