Ријана и N.E.R.D. со нов хит

Ријана иако во последно време е посветена на својата колекција Fenty Beauty, сепак паралено работеше и на својот нов хит заедно со N.E.R.D. 

ријана хит

Таа заедно со групата  N.E.R.D. ја направија песната “Lemon”, а оваа песна го најавува повторното враќање на сцена на оваа фанк рок група. Како трио, Pharrell Williams, Chad Hugo i Shay Hayley, одамна немаа нов хит, после три години решија да ги изненадат своите фанови. 

Песната е објавена синоќа на You Tube, а веќе има 1,500,000 прегледа. По се изгледа, фалела музиката на N.E.R.D. како и да е слушнете го новиот хит во продолжение.

Сподели го ова преку:
  • 18
  •  
  •  
  •  
error: Содржината е заклучена!