Пристигнува нов хорор филм

Пристигнува нов застрашувачки хорор филм.

Пристигна трејлерот, на новиот затрашувачи хорор филм кои сите го очекуваме. Станува збор за филмот „The Nun”. Ако сте ги гледлае филмовите “The Conjuring” и“Annabelle”, тогаш овој филм ќе го обожавате бидејќи ќе ги дознаеме сите тајни што ги криеа предходните два филма. Филмот беше режиран од Корин Харди и ја раскажа приказната за еден свештеник и млад просјак кои одат во Романија за да ја испитаат смртта на сестрата монахиња и да се сретнат со надреалната сила што се појавува во форма на демонска калуѓерка.

Филмот многу ветува и изгледа навистина страшно, премиерата е закажана за 7 септември, а до тогаш погледнете го трејлерот и видете за што станува збор:

 

Сподели го ова преку:
  • 3
  •  
  •  
  •  
грешка: Содржината е заклучена!